Відкриття нової школи

Дата: 10.02.2018 23:09

22 грудня 2017 року у селі Пісків Костопільського району Рівненської області відкрили яскраву сучасну школу, збудовану за всіма стандартами Нового освітнього простору. Приїхали відкрити  її Геннадій Зубко разом зі своїм заступником Левом Парцхаладзе та головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком. Збудували  майже за  48 мільйонів гривень. Фінансували будівництво за рахунок державного та місцевих бюджетів. Будівництво  завершили у стислі терміни.

Заклад розрахований на 226 учнів і, за планом, має стати опорним. Тут немає бар’єрів у  доступі до навчання, заклад збудований за європейськими нормами, створено яскравий і креативний дизайн, враховані сучасні енергозберігаючі технології.

Школа має бібліотеку, перехідну галерею, актовий і спортивний зал, їдальню та ігрову кімнату для найменших. Приміщення для початкової школи відокремлене та має окремий вхід. Біля закладу також облаштують стадіон та спортмайданчик.

На відкриття прибули й інші чиновники. Спершу Геннадій Зубко та Олексій Муляренко відвідали стару пісківську школу, якій вже 65 років. Там поклали квіти біля меморіальної дошки загиблим героям.

Після урочистостей столичні чиновники зайшли усередину для огляду нової школи. Їх зустріли діти у вишиванках, у спортзалі навіть влаштували концерт.