Центр оцінювання якості освіти - Пройди сертифікацію та отримай свій бонус!

Дата: 21.01.2020 16:29

Пройди сертифікацію та отримай свій бонус!

Запрошуємо педагогічних працівників (учителів початкових класів) пройти сертифікацію у 2020 році.  Участь у сертифікації є виключно добровільною.

Реєстрація для проходження сертифікації триватиме

з 15 до 31 січня 2020 р.

Радимо не відкладати реєстрацію   на потім, оскільки Міністерство освіти і науки України встановило граничну кількість учителів початкових класів, які можуть зареєструватися у 2020 році для проходження сертифікації, зокрема у Волинській області – 76 осіб, у Львівській області – 140 осіб, у Рівненській області – 85 осіб.

Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua.

Львівський регіональний ЦЕНТР оцінювання якості освіти